Φορουμ
Φορουμ
Φορουμ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φορουμ

συνταγες και αλλα
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πόρταλ*Πόρταλ*  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
ΑΡΧΙΚΗ
ΑΡΧΙΚΗ
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Τετ Ιουν 23, 2010 9:28 pm
Chat
Chat
foto gelo

 

 εμμονες με τις συνταγες

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ρενα ειρηνη
Admin
ρενα ειρηνη


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2010

εμμονες με τις συνταγες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εμμονες με τις συνταγες   εμμονες με τις συνταγες Icon_minitimeΤρι Ιουν 15, 2010 1:44 am

δε σου φευγει απο το μυαλο η τουρτα που εβαλες στο ματι?
εφαγες κατι εξω και θελεις να το κανεις αυριο και εσυ? bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://syntages-glyka.forumgreek.com
εκτορας μποντρινι

εκτορας μποντρινι


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2010

εμμονες με τις συνταγες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εμμονες με τις συνταγες   εμμονες με τις συνταγες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 7:03 pm

τι να σου πω ρε κοπελαρα μου! αυτα ειναι για γυναικες Exclamation αλλα οταν δοκιμασα κατι μπριζολες στα καρβουνα σε ενα μαγαζι. Πηρε το αυτι μου για κατι μαριναδες περιεργες που κανει ο τυπος με αποξηραμενα φρουτα μαζι με τα κλασικα που βαζουμε ολοι στο κρεας,με αποτελεσμα το βραδυ να σκεφτομαι ποτε θα ξημερωσει να παω να παρω ολα τα υλικα και να το δοκιμασω! συν τον χρονο που πρεπει να περιμενεις για να γινει! Αστα! ειχα χασει τον υπνο μου! Τωρα οι μπριζολες κατι γιναν αλλα μαλλον δεν μας ειπε ολο το μυστικο! No καλες δουλειες στο εργο σου κοπελαρα μου! θα με εχεις στο γκρουπ σου! ειμαι της κουζινας και γουσταρω τα θεματα του φορουμ σου!!! ορεβουαρ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΥΠΣΙ

ΟΥΠΣΙ


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2010
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

εμμονες με τις συνταγες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εμμονες με τις συνταγες   εμμονες με τις συνταγες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 8:18 pm

Χτες το βραδυ πηγαμε σε μια ταβερνα με παρεα και φαγαμε κοντοσουβλι μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ αλλο να σας λεω και αλλο να τρωτε κι εσεις .................. Μου εχει μεινη στο μυαλο μου. Ολη την νυχτα παρολη την βαριστομαχια μου το λιγουρευομουν χααχαααχ Σημερα αποφασισαμε με τον αντρα μου να βαλουμε χτυστη ψησταρια στον κηπο . Φανταζομαι μαντευετε τον λογο .............. χα, πολυ συντομα περαστε να κεραστητε cheers geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγος13

βαγγος13


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

εμμονες με τις συνταγες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εμμονες με τις συνταγες   εμμονες με τις συνταγες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 8:25 pm

λεναααααααααα ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΥΠΣΙ

ΟΥΠΣΙ


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2010
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

εμμονες με τις συνταγες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εμμονες με τις συνταγες   εμμονες με τις συνταγες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 8:40 pm

ΒΑΓΓΟ ΤΡΕΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑς ΠΕΡΙΜΕΝΩ ................ Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κικα

κικα


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2010

εμμονες με τις συνταγες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εμμονες με τις συνταγες   εμμονες με τις συνταγες Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 6:52 pm

καλε περιμενετε!!!! Laughing ερχομαι και εγωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! bounce
μου βγηκε η γλωσσα στο τρεξιμο να σας προλαβωωωωωωωωωωω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΥΠΣΙ

ΟΥΠΣΙ


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2010
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

εμμονες με τις συνταγες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εμμονες με τις συνταγες   εμμονες με τις συνταγες Icon_minitimeΔευ Ιουν 21, 2010 4:22 pm

κικιτσαμου θα ειναι μακρισουβλι θα φτασει για ολους ! geek παντος καλου κακου τρεχα πιο γρηγορα!!!!!!!!!!!!! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εμμονες με τις συνταγες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Επαγγελματικες συνταγες
» Εδω μπορειτε να στειλετε τις συνταγες σας!!!
» καλοκαιρινες δροσερες συνταγες και προτασεις

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Φορουμ  :: Αρχικη :: κουζινομαχιες-
Μετάβαση σε: